Четвер, 21.11.2024, 12:29
YARMARKA ua
Приветствую Вас Гість | Сайт оптимізовано для перегляду в Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera...



RSS

Подпишитесь на обновления на e-mail


Главная » Файлы » Полезные советы


Як заставити свій мозок працювати краще?
Жмите здесь!!!

Як заставити свій мозок працювати краще?
Як заставити свій мозок працювати краще?

Людина може свідомо змусити працювати свій мозок швидше і ефективніше. Він охоче підкоряється рішучим наказам людини.Я вважаю, що для ефективного тренування уваги зовсім не потрібно вникати в тонкощі складних психологічних технологій.Важливо настроїти себе на активну, діяльну і високошвидкісну роботу і позбавитися таким чином від шкідливих ледачих звичок.

Популярна психологія з недавнього часу пропагує одну цікаву ідею: людина використовує в своєму житті лише незначну частку фантастичних можливостей свого мозку. Погодіться, ця думка дуже навіть надихає, адже фактично тут мовитися про те, що ми можемо стати набагато розумнішими.Виявляється також, що людські здібності не є фіксованими і успішно піддаються розвитку.Але, що ще більш цікаве - здорова людина володіє прекрасною пам'яттю і відмінною увагою і повному розкриттю цих можливостей заважають лише його комплекси, стереотипи, помилки і деякі звички.

Одна з поширених причин повільної і неефективної розумової работи - це ледачі звички нашого мозку. Нажаль, у більшості людей він не надто схильний до складної розумової роботи, віддаючи перевагу заняттям простішим. Потрібно докласти певні зусилля, щоб змусити його працювати більш продуктивно, проте гра коштує свічок.

Підняту проблему розглянемо на прикладі читання. Найпоширеніша причина повільного читання - це пасивний і байдужий стан свідомості читача, коли текст їм сприймається автоматично без активної співучасті отримання знань, що читає до процесу.У перебігу певного часу такого читання виникає нудьга і повна відсутність бажання продовжувати роботу.При такому непродуктивному читанні той, що читає використовує лише частку свого розумового потенціалу, другая частка мозку просто не діє.Що ж робити в такій ситуації?

Напршується простий висновок: задіяти весь розумовий потенціал. Дуже сумнівно, що у вас вийде використовувати абсолютно всі свої резерви, але добитися деякого умовного максимуму в його роботі під силу кожному.

Пропоную вам метод розумової атаки.суть методу проста, вона полягає в певному психологічному настрої.Ви настроюєте себе на максимальну концентрацію. Щоб не давати своєму мозку приводу для бездіяльності і пасивності, ви встановлюєте для себе жорсткі тимчасові рамки, виділяєте певний об'єм роботи(наприклад, декілька статей),котру ви збираєтеся виконати і буквально накидаєтеся на роботу, як тигр на свою здобич.Ви налаштовані на те, щоб витягувати з матеріалу, що вивчається, основний зміст(якщо мова йде про вивчення) і намагаєтеся зробити це щонайшвидше в максимально стислі терміни.

Методика, що розглядається, нагадує вправу по розвитку уваги.По суті так воно і є. Регулярно даючи своєму мозку подібний струс,ви даєте йому можливість поступово звикнути до продуктивнішого режиму роботи, кажучи технічною мовою ви привчаєте його до "високочастотної обробки данних".крім того, ви вчитеся спостерігати за тим, як працює ваш мозок в певний момент часу. Через деякий час таких "тренувань"',ви зможете дуже швидко обчислювати моменти бездіяльності вашого мозку і робити певні дії, щоб цю справу змінити. Ви стаєте критичнішими до своєї уваги, починаєте прагнути "вичавлювати" зі свого мозку всі його можливості, що зрештою робить вашу розумову працю все більш ефективною і швидкою.

Коли людина активно зосереджується на конкретному завданні, рішуче відкидаючи всі відволікаючі зовнішні і внутрішні чинники, вона фактично дає команду в свій мозок на включення повної, максимально можливої продуктивності, на розумовий аврал і мозок зазвичай підкоряється цьому наказу.Проте з незвички це не продовжуватиметься довго.Якщо ви не виділяли завчасно для тренування своєї уваги, то ледача звичка слухати "впіввуха",читати в "пів-ока" через деякий час знову візьме верх.Але зневірятися не варто, тим паче, що ваш мозок - це ваш друг, а не ворог, він завжди на вашому боці.Йому просто необхідно трохи часу, щоб звикнути до нового темпу роботи.

Якщо не працює посилання - сповістіть на і ми цей недолік виправимо

Категория: Полезные советы | Добавил: Администратор
Просмотров: 5155 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Посмотри и это!


Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]


Форма входу на сайт

Ми рекомендуємо

Годинник


Посещаемость

Яндекс.Метрика
CY-PR.com


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

free counters
Copyright MyCorp ©2011 - 2024
Зробити безкоштовний сайт з uCoz