Субота, 21.09.2019, 11:49
YARMARKA ua
Приветствую Вас Гість | Сайт оптимізовано для перегляду в Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera...RSS

Подпишитесь на обновления на e-mail


Укр.

Здрастуйте. 
Як вам цей сайт, ...може трохи нудний ? а може за мало контенту ? Чи може дизайн не до вподоби? ... ах знаю ви не знайшли того що ви шукали, ...так часто буває, ніби пишеш дусь в google чи Yandex ніби знаходить те що потрібно, а коли переходиш на сторінку сайту бачиш що це не те що потрібно насправді. 
     Я б не проти щоб усі мої користувачі потрапивши до мене на сайт знайшли те що вони шукали. Також якщо у вас є ще кілька хвилин вільного часу хотів сказати, що я не проти аби ви залишали мені свої побажання, може якісь пропозиції або й зауваження для мене вони будуть дуже доречними. 
     Мало не забув )) те про що хотів написати із самого початку, у мене виникла така ідея, а що коли б самі користувачі сайту пропонували [не вимагали =) ] який файл добавити, а який може й вдосконалити, до якого можуть ще кілька корисних припасувати, одним словом співпраця [ не в службу а в дружбу =) ]

Рус.

Здравствуйте.
    Как вам этот сайт, ... может немного скучный? а может за мало контента? Может дизайн не нравится? ... ах знаю вы не нашли того что вы искали, ... так часто бывает, будто пишешь в google или Yandex будто находит то что нужно, а когда переходишь на страницу сайта видишь что это не то что нужно на самом деле.
     Я бы не против чтобы все мои пользователи попав ко мне на сайт нашли то что искали. Также если у вас есть еще несколько минут свободного времени хотел сказать, что я не против чтобы вы оставляли мне свои пожелания, может какие-то предложения или замечания для меня они будут очень кстати. 
     Чуть не забыл)) то о чем хотел написать с самого начала, у меня возникла такая идея, а что если бы сами пользователи сайта предлагали [не требовали =)] какой файл добавить, а какой может и усовершенствовать, к которому могут еще несколько полезных подогнать, одним словом сотрудничество [не в службу а в дружбу =)]


Форма входу на сайт

Ми рекомендуємо

Годинник


Посещаемость

Яндекс.Метрика
CY-PR.com


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

free counters
Copyright MyCorp ©2011 - 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz